فرمانداری شهرستان دورود
1394/10/23
فرماندار شهرستان دورود تأكيد كرد:فعاليت تبليغاتي كاركنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداري ممنوع فرماندار شهرستان دورود تأكيد كرد:فعاليت تبليغاتي كاركنان دولت در ادارات دورود در ساعات اداري ممنوع

به گزارش روابط عمومي فرمانداري و به نقل از فارس ماشاءالله نعمتي سه‌شنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان دورود با اشاره به سال‌روز پيروزي انقلاب اسلامي و دهه‌فجر اظهار داشت: دهه‌فجر تجلي شكوهمند حماسه و سرافرازي ملت ايران است.

وي افزود: انقلاب اسلامي ايران نه تنها سرنوشت كشور ما را تغيير داد و اسلام را بر حكومت نشاند بلكه بر كشورهاي منطقه و قواعد بين‌الملل تأثير گذاشت.

فرماندار شهرستان دورود اضافه كرد: ايام دهه‌فجر فرصت فرخنده و مغتنمي است تا علاوه بر شكرگذاري اين رويداد مهم به تبيين دستاوردهاي ناب انقلاب و نظام بپردازيم و بدانيم و آگاه باشيم كه اين دستاوردها در همه حال مرهون اسلام، حضرت امام و مقام معظم رهبري و شهداي گران‌قدري هستيم كه درخت تنومند انقلاب را با خون خود سيراب كرده‌اند.

وي افزود: امروز به بركت خون شهدا و انقلاب اسلامي با وجود همه دسيسه‌هايي كه در زمينه‌هاي اقتصادي، سياسي و فرهنگي، از سوي دشمنان قسم‌خورده انقلاب صورت مي‌گيرد، انقلاب اسلامي ايران در سراسر دنيا شناخته‌شده و ايران به‌عنوان يكي از قدرت‌هاي دنيا مطرح است.

نعمتي در ادامه با اشاره اقدامات رژيم سعودي در منطقه خاطرنشان كرد: شيعيان توسط رژيم سعودي قتل‌عام مي‌شوند و يكي از رويدادهاي تلخي كه طي روزهاي گذشته صورت گرفت شهادت روحاني برجسته و عالم يعني شيخ نمر بود كه در پي آن جامعه جهاني انزجار خود را از اين حركت افراطي و تكفيري آل‌سعود اعلام كردند.

وي تأكيد كرد: با اين اقدام رژيم آل‌سعود خيلي از كشورهاي جامعه جهاني به آنچه در منطقه خاورميانه در حال شكل گرفتن است، پي برده و متوجه شدند كه گروه‌هاي تكفيري و معاند توسط رژيم سعودي در حال پرورش هستند.

فرماندار شهرستان دورود تأكيد كرد: انقلاب اسلامي ايران در جهت نيل به اهداف و آرمان‌هاي خود با وجود همه رفتارهاي تند و غيراخلاقي در منطقه در عرصه سياست خارجي در بعد هسته‌اي به موفقيت بزرگي دست پيدا كرد.

وي با بيان اينكه در بعد سياست داخلي ما به استقبال دو انتخابات بزرگ در هفت اسفندماه مي‌رويم، به تشريح برخي خصوصيت‌هاي مجريان و مسئولان برگزاري انتخابات از ديدگاه حضرت امام خميني(ره) پرداخت و گفت: انتخابات در انحصار هيچ‌كسي نيست و مال خود مردم است كه بايد سرنوشت خود را مشخص كنند.

اين مسئول شاخص ديگر را از ديدگاه حضرت امام اين‌گونه بيان كرد: خصوصيت دوم اين است كه ارزش راي همه افراد يكسان است و همه يك راي دارند.

وي عمل به قانون را ديگر موردي بيان كرد كه بايد مدنظر مسئولان باشد و گفت: همه مجريان و متصديان انتخابات بايد عمل به قانون را مدنظر داشته باشند، يعني مردم احساس كنند آن‌طور كه قانون گفته و اسلام خواسته است مسئولان عمل مي‌كنند.

فرماندار شهرستان دورود ضمن تأكيد بر اينكه كاركنان دستگاه‌هاي دولتي اجازه تبليغ براي كانديداي خاصي را در ساعات اداري ندارند، تأكيد كرد: بايد مديران دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي اين قانون توجه جدي را داشته باشند و اگر اين رويه در ادارات سطح شهرستان صورت گيرد، برخورد قانوني لازم را انجام مي‌دهيم، چراكه نبايد اجازه داد فضاي اداري به فضاي تبليغاتي تبديل شود.

تعداد بازدید : 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal