فرمانداری شهرستان دورود
1394/11/30
يك نفر به داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه دورودوازنا اضافه شد يك نفر به داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه دورودوازنا اضافه شد
رئيس حوزه انتخابيه دورود و ازنا گفت: صلاحيت مهدي عبدالوند نامزد انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه دورود و ازنا با يك روز تاخير از سوي شوراي نگهبان احراز شد.

به گزارش خبرگزاري ايرنا از دورود،ماشاالله نعمتي روز جمعه در گفت و گو با ايرنا افزود: با تاييد صلاحيت اين نامزد انتخاباتي ، تعداد نامزدهاي حوزه انتخابيه شهرستانهاي دورود و ازنا از 16 به 17 نفر افزايش يافت.
وي بيان كرد: مهدي عبدالوند نامزد ثبت نامي براي حوزه انتخابيه تهران تاييد صلاحيت شده بود كه تقاضايش براي انتقال به حوزه دورود و ازنا با يك روز تاخير از سوي شوراي نگهبان تاييد و از طريق وزارت كشور به فرمانداري دورود اعلام شد.
در حوزه انتخابيه دورود و ازنا 46 نفر براي اين دوره از انتخابات مجلس ثبت نام كرده اند كه سه نفر از آنها انصراف ، يك نفر انتقالي به تهران و يك نفر هم از تهران به دورود انتقال يافته است .
شهرستانهاي دورود و ازنا با 250 هزار نفر جمعيت داراي يك كرسي مشترك نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي است.
انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي روز هفتم اسفندماه از طريق 188 شعبه اخذ راي در سطح شهر و روستاهاي دورود و ازنا برگزار خواهد شد.
تعداد بازدید : 3383
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal