فرمانداری شهرستان دورود
1396/07/14
فرماندار دورود در پيامي هفته نيروي انتظامي را تبريك گفت  فرماندار دورود در پيامي هفته نيروي انتظامي را تبريك گفت
هفته نيروي انتظامي، يادآور تلاش جهادي قشري ارزشمند از  نيروهاي خدوم ميهن اسلامي است كه همواره در تلاش بوده اند تا با اقتدار، قانون مداري، روز آمدي وتعالي فردي و سازماني در راستاي ارتقاي افزايش اعتماد عمومي وامنيت پايدار   كوشش نمايند.
امروز نيروي انتظامي در خدمت مردم ، در كنار مردم و پشتيبان آنان است و آحاد مردم نيز به اين نيرو افتخار مي كنند و به آن اعتماد دارند.

جايگاه و نقش اين نيروهاي جان بركف در پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اسلامي در كنار ساير نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران بركسي پوشيده نيست  و اين حافظان نظم و امنيت با هماهنگي ، همدلي ، هم افزايي و همراهي در چارچوب سياست هاي تبيين شده موفق شده اند گامهاي بلندي در جهت ضمن افزايش رضايت عمومي،  كاهش جرائم سازمان يافته  و حفظ امنيت بردارند.

اينجانب با تبريك هفته نيروي انتظامي به فرماندهي آن نيرو و تمامي زيرمجموعه هاي تابعه و وابسته، مراتب تشكر و قدرداني خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشاني‌هاي فرماندهان و كاركنان خدوم و زحمتكش خانواده بزرگ نيروي انتظامي در سراسر كشور، استان و به ويژه شهرستان دورود  اعلام مي دارم.

 اميدوارم اين نيروهاي خدوم همواره در سايه رهنمودهاي « فرماندهي معظم كل قوا» در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي ، پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و برقراري نظم و امنيت درجامعه موفق و مويد باشند

✍🏻 ماشاءاله نعمتي،فرماندار شهرستان دورود /  13 مهرماه 1396
تعداد بازدید : 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal