استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
‍ ‍ ثميني: هيچ‌ كانديداتوري دغدغه امنيت انتخابات را نداشته باشد 1398/05/28
‍ ‍ ثميني: هيچ‌ كانديداتوري دغدغه امنيت انتخابات را نداشته باشد

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، محمود ثميني در شوراي اداري استان كه براي تكريم و معارفه معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي برگزار شد، اظهار كرد: در ابتدا از حسن ظن و اعتماد استاندار، وزارت و تمامي اعضاي شوراي اداري لرستان تقدير و سپاس‌گزاري مي‌كنم.

وي با بيان اينكه قاعدتا ليدر و سياست‌گذار استان استاندار هستند، افزود: طي روزهاي آينده برگزاري انتخابات پرشور مجلس اسلامي را داريم كه در بعضي استان‌ها ميان‌دوره‌اي خبرگان نيز برگزار مي‌شود.

ثميني برگزاري انتخابات را مهم عنوان كرد و گفت: علاوه بر وظايف معمولي كه داريم بايد تمام تلاش خود را جهت برگزاري مطلوب آن به كار بنديم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي لرستان با اشاره به اينكه فرمانداران و بخش‌داران بايد توجه ويژه‌اي به اين مقوله داشته باشند، ادامه داد: تمام تلاش خود را براي اعمال قانون انتخابات به كار خواهيم بست و اقدامي له يا عليه كسي انجام نمي‌دهيم.

وي بيان كرد: ما مسئول برگزاري انتخابات سالم و برابر با قانون هستيم و هر تفكر و گرايش سياسي كه داريم مجري انتخاباتيم و برگزاري آن بايد در صحت، سلامت و اعتماد باشد.

ثميني با تاكيد بر برگزاري انتخاباتي پرشور، سالم، بي‌طرفانه با نشاط و اكثريت آراي مردم اضافه كرد: همچنين وظايفي در قبال برقراري نشاط اجتماعي داريم كه بايد انجام دهيم.

معاون سياسي لرستان با بيان اينكه زيرساخت‌هاي امنيتي به همت استاندار و شوراي امنيت استان ايجاد شده و وجود دارد، خاطرنشان كرد: تمامي بسترهاي لازم را براي امنيت انتخابات تامين خواهيم كرد و هيچ كانديداتوري در اين رابطه نبايد دغدغه‌اي داشته باشد.

وي تاكيد كرد: انتخابات حتما قانون‌مند برگزار مي‌شود و بر تمامي رفتار و اعمال برگزار كنندگان رصد خواهد شد؛ اگر احساس كرديم كه در برگزاري انتخابات جهت‌گيري خواهد شد تصميمات لازم با مشورت استاندار گرفته مي‌شود. 
141 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه