اداره كل مديريت بحران
115 مدرسه با 314 كلاس درس در سيل لرستان تخريب شد
 115 مدرسه با 314 كلاس درس در سيل لرستان تخريب شد معاون استاندار لرستان با اشاره به تخريب 115 مدرسه در جريان سيل گفت: ماموريت نخست مديركل جديد نوسازي مدارس لرستان جبران خسارت‌هاي سيل بايد باشد.

 احمد مرادپور صبح  روز دوشنبه در مراسم توديع و معارفه مديركل نوسازي مدارس لرستان با اشاره به اينكه ما سال گذشته را با سيل به پايان رسانديم و سال جديد را هم با سيل شروع كرديم، اظهار داشت: اگر زيرساخت مدارس را نداشتيم، امدادرساني در سيل بسيار مشكل و سخت مي شد.

وي با بيان اينكه به محض اينكه سيل اتفاق افتاد اولين مكان هايي كه مي توانستيم در اختيار امدادگران و مردم بگذاريم مدارس بودند، تصريح كرد: علاوه بر بحث آينده آموزشي فرزندان اين آب و خاك، مدارس بهترين مكان براي مديريت بحران هستند.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان با تاكيد بر اينكه در سيل خسارت هاي زيادي ديديم و 115 مدرسه با 314 كلاس درس در سيل تخريب شدند، افزود: همچنين در جريان سيل به 333 مدرسه خسارت وارد شد و تجهيزات مدارس از بين رفت.

مرادپور با اشاره به اينكه در كل 180 ميليارد در حوزه مدارس در سيل خسارت ديديم، يادآور شد: ماموريت اول آقاي حيدري مديركل جديد نوسازي مدارس بايد موضوع جبران خسارت سيل باشد.

منبع : خبرگزاري مهر لرستان 
1398/04/04
Powered by DorsaPortal