فرماندار دورود:
متولیان فرهنگی به دلیل عجز در ارائه راهکارهای فرهنگی رو به نقد غیرمنصفانه می آورند

👈🏻 فرماندار دورود گفت: متولیان فرهنگی که باید کار فرهنگی کنند به جهت عجز در ارائه راهکارهای فرهنگی رو به نقد غیرمنصفانه می آورند.

b_300_0_16777215_00_images_far4.jpg


🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،خدانظر دریکوند فرماندار دورود روز شنبه در مراسم به صدا درآمدن زنگ بازگشایی مدارس در محل دبیرستان ولایت فقیه دورود با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس  بیان داشت: کار فرهنگی کار سختی است که نیازمند دانش  و تسلط بر روشها است و  با زور و تهدید  نمی شود آن را انجام داد بلکه این مهم علم و آگاهی می خواهد

🔸وی با بیان اینکه ما می بایست کار فرهنگی را سرلوحه امورات خود قرار دهیم افزود:متولیان فرهنگی که باید کار فرهنگی کنند به جهت عجز در ارائه راهکارهای فرهنگی رو به نقد غیرمنصفانه می آورند.

🔸وی با اشاره به اینکه نقد دیگران راحت و نقد خود بسیار سخت است افزود: یکی از دلایل عمده هر آسیبی که در جامعه اتفاق می افتد  عدم کارهای فرهنگی موثر  است بر همین اساس کلیه نهادهای فرهنگی باید شرایط را تحلیل کنند و سهم خود را در آن خلأ فرهنگی مشخص نمایند.

🔸وی اظهار داشت:متولیان فرهنگی با دانش،بینش و انصاف نقد کنند و از نقدهای غیرمنصفانه و خارج از حوزه خود خودداری نمایند.

🔸فرماندار دورود اظهار داشت:قرار نیست همه دانش آموزان را در آینده تبدیل به دکتر و مهندس بکنیم اما قرار است همه آنها را انسان کنیم و جوری تربیتشان کنیم که هر کدام از آنها در هر سمت و شغلی از آموزشهای ما استفاده کنند.

🔸وی با بیان اینکه انسانهایی که در آموزش و پرورش تربیت می شوند باید چند وظیفه خود را بدانند افزود:اولین وظیفه در قبال خود است به طوری که به فکر سلامت،غذا،تفریح،بهداشت فردی و سلامت روح و روان خود باشند

🔸فرماندار دورود تصریح کرد:وظیفه بعدی وظیفه خود در قبال مردم است به طوری که انسانی که حرمت بزرگتر را بداند و حقوق دیگران را رعایت کند در کارش موفق خواهد بود.

🔸وی وظیفه بعدی تربیت شوندگان در آموزش و پرورش را وظیفه در قبال خداوند متعال عنوان کرد و افزود:ما چقدر پرستیدن را یاد گرفته ایم؟ پرستش خداوند با خم و راست شدن های بیهوده فرق دارد.نمازخواندنی که رازدار دیگران نباشیم و با آبروی دیگران بازی کنیم به درد نمی خورد.

🔸وی با بیان اینکه ما قرار است انسانهایی را تربیت کنیم که حرمت و احترام سرشان بشود افزود:انسانهایی که سپاسگزاری بلد باشند عذرخواهی بلد باشند خویشتن دار و صبور باشند درست تربیت شده اند و درغیراینصورت درست تربیت نشده اند.

🔸فرماندار دورود خاطرنشان کرد:همه دوست داریم کار سیاسی کنیم،نقد سیاسی کنیم،  دیگران را نقد می کنیم اما هیچکس پاسخگو عملکرد خود نیست.یکبار نمیگوییم کوتاهی خودمان چه بوده است.یکبار نمیگوییم در این آسیب اجتماعی چقدر  مقصر بوده ایم

🔸وی گفت: انشااله همه نهادهای فرهنگی تلاش کنند با وحدت،همدلی و انسجام و به دور از حسادتها،دشمنی ها و کینه توزی ها مسیر خدمت و تربیت را طی کنیم تا نسلی آبرومند،وظیفه شناس و شرافتمند را تربیت و تحویل جامعه دهیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید